Logo

FIND INFO PÅ MEDARBEJDERE

Ved du, hvem du skal have fat i? Her finder du kontaktinformationer på hver enkelt medarbejder.

Salg

Jette Bekke

KAM Kommerciel, Indirekte salg og Non-food

  +45 51234527

  jette.bekke@lavazza.com

  Linkedin

 

Carsten Schultz

Regionschef/KAM Øst samt Østsjælland

 +45 40447002

  carsten.schultz@lavazza.com

  Linkedin

Henrik Andersen

Vestsjælland
 

  +45 30360680

  henrik.andersen@lavazza.com

  Linkedin

 

Leif Bork

Regionschef/KAM Vest samt Syd- og Sønderjylland​

 +45 30665504

  leif.bork@lavazza.com

  Linkedin

Frits Greve

Sydlige Midtjylland & Fyn
 

 +45 21472698

  frits.greve@lavazza.com

  Linkedin

Mikael Jensen

Østjylland
 

  +45 29397745

  mikael.jensen@lavazza.com

  Linkedin

Keld Thomsen

Vest- og Nordjylland

 +45 23478561

  keld.thomsen@lavazza.com

  Linkedin

 


 

Kontor

Louise Jespersen

Kundeservice

 +45 24654319

 kundeservice@lavazza.com

 louise.jespersen@lavazza.com

 

Maiken Sabransky

Salgskoordinator

 +45 40200358

  maiken.sabransky@lavazza.com

  Linkedin

Jeanette Antonsen

Business Unit Manager

  +45 24242109

  jeanette.antonsen@lavazza.com

  Linkedin

 

Henriette Linderoth

Trade Marketing Manager

 +45 30625925

 henriette.linderoth@lavazza.com

 Linkedin

Kundeservice

Få fat i hurtigst ledige medarbejder

 63 103 103

 kundeservice@lavazza.com

 

Lad os kontakte dig!

Fandt du ikke det du søgte? Udfyld formularen, så kontakter rette medarbejder dig.

 

Jeg har læst og er indforstået med Merrild Kaffe ApS’s PersondataPolitik, klik på linket og læs mere.
Jeg accepterer PersondataPolitikken

 


 

logo
bean

Ofte stillede spørgsmål

Hvordan kontakter jeg jer?

Du kan kontakte os her:

Telefon:+45 63 103 103
Email: kundeservice@lavazza.com

Vi har åbent mandag-torsdag kl. 08.00 - 16.00, og fredag fra 08.00 - 15.30.

Er det jer, der sælger den originale Merrild kaffe?

Ja, det er os der har den velkendte Merrild-kaffe i sortiment

Vi har både formalet kaffe, hele bønner og instant kaffe. Og vi kan også tilbyde økologisk og bæredygtig Merrild kaffe.

Sælger I kaffeautomater?

Ja, vi har et bredt udvalg af kaffeautomater

Vi har et sortiment, der dækker et bredt behov:

 - Espresso: manuel, fuldautomatisk, BLUE - lille men med stor smag

 - Filter: løsninger til filterbønner og filterbryg

 - Instant: hurtige kaffeløsninger uden at gå på krompomis med smagen

Bliv klogere på vores løsninger her.

Hvor lang tid tager levering?

Hvis du bestiller inden kl. 12.00, modtager du dine varer inden for 2 hverdage.

Sælger I også te?

Ja, det gør vi

Vi har den helt fantastiske Whittington te i sortiment - bliv inspireret.

Du finder også et bredt og velsmagende sortiment af Lipton teer hos os - kig med her.

Accepter cookies på dette website

Ved at besøge www.merrild.dk accepterer du, at der anvendes cookies, som vi og vores samarbejdspartnere benytter til funktionalitet, statistik og markedsføring. Læs mere om cookies her>
Du kan altid slette gemte cookies i dine browser indstillinger.

Accepter alle cookies